Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Doprava a platba

Cena dopravy je přímo závislá na hmotnosti nebo délce zásilky. U zásilek nad 10 kg (velké množství boilies, krmení, atd.) nebo délce nad 110 cm (rybářské pruty, podběráky, bivaky, deštníky, atd.) je cena vyšší.

Dopravné Zdarma je nastaveno buď u vybraných produktů nebo při ceně objednávky na 2899 Kč (netýká se produktů v akci). Pro dopravu Zdarma je automaticky nastavena DPD přeprava.

1. DPD

DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den. 

O doručení budete informování SMS zprávou a e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí. 

Aplikace DPD Kurýr na dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo datum doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo poslat kurýrovi zprávu.

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti.

Cestu balíčku sledujte na dpd.cz.

Ceny:
 • Doručení službou DPD v závislosti na hmotnosti nebo délce zásilky od 75 Kč (objednávka nad 2899 Kč zdarma - netýká se produktů v akci)

 

2.DPD PICK UP

DPD doručení zásilky na výdejní místo. Zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě, který si vybral při výběru dopravy objednávky. Doba uložení na výdejním místě je 5 dnů.  O doručení zásilky na výdejní místo budete informování SMS zprávou a e-mailem.

Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, obsluze výdejního místa zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti.

Ceny:
 • Doručení na výdejní místo službou DPD v závislosti na hmotnosti nebo délce zásilky od 75 Kč. Pouze pro zásilky do délky 99 cm a hmotnosti 19 kg

   

  3. PPL

  PPL doručuje balíčky do druhého pracovního dne (v případě doručení na Slovensko do 4 dnů). Když vás kurýr nezastihne na adrese, tak zanechá zásilku na PPL PARCELSHOP výdejním místě v okruhu vašeho bydliště.

  O doručení budete informování SMS zprávou a e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat.

  Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo platební kartou.

  Cestu balíčku sledujte na ppl.cz.

  Ceny:
  • Doručení službou PPL v závislosti na hmotnosti nebo délce zásilky od 80 Kč
  • Doručení na Slovensko službou PPL v závislosti na hmotnosti nebo délce zásilky od 299 Kč

   

  4. PPL PARCELSHOP

  PPL doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě (PPL Parcelshopu, který si vybral při výběru dopravy objednávky). Doba uložení na výdejním místě je 7 dnů.  O doručení na výdejní místo budete informování SMS zprávou a e-mailem.

  Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, obsluze Parcelhopu zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti.

  Cestu balíčku sledujte na ppl.cz.

  Ceny:
  • Doručení na výdejní místo službou PPL v závislosti na hmotnosti nebo délce zásilky od 80 Kč

Kontakt

Arybářství
Masarykova 440
277 11 Neratovice
tel. 315 602 255 (prodejna)
tel. 605 446 439
info@arybarstvi.cz
www.arybarstvi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím