Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Doprava a platba

Využíváme služeb nejpopulárnějších zásilkových společností PPL a DPD (včetně jejich sítí výdejních míst PPL Parcelshop a DPD Pick Up). Zboží si můžete vyzvednout také v naší prodejně ARYBÁŘSTVÍ.

U nákupu nad částku 2899 Kč poskytujeme dopravu zdarma. Ne však na produkty s označením "AKCE" a "Na tento produkt se nevztahují žádné další slevy".

Upozornění: u objednávky, jejíž cena nepřevyšuje částku 499 Kč (bez dopravného), je jedinou možností úhrady "Platba předem". Na dobírku nelze zaslat.

 

CENA DOPRAVY S DORUČENÍM DO ČESKÉ REPUBLIKY

** cena dopravy je odstupňována v závislosti na délce a hmotnosti zásilky s objednaným zbožím. U produktů jako jsou rybářské pruty, jednodílné podběráky, bivaky, krmné boilies (nad 20 kg) apod. je cena za dopravu vyšší z důvodu limitů dopravních společností a jejich příplatků za nadrozměrné  zásilky.

  Platba předem (kartou / převodem) Platba dobírkou
80 Kč ** + 49 Kč
75 Kč ** + 49 Kč
85 Kč ** + 49 Kč
80 Kč ** + 49 Kč

 

OSOBNÍ ODBĚR prodejna ARYBÁŘSTVÍ, Masarykova 440, Neratovice 27711

 

CENA DOPRAVY S DORUČENÍM DO SLOVENSKÉ REPUBLIKY

** díky limitům dopravních společností je délka zásilek, které je možné odeslat do Slovenské republiky, omezena na délku max. 115 cm. Z tohoto důvodu nelze zasílat nadrozměrné zboží jako jsou pruty, bivaky, jednodílné podběráky apod. Systém našeho eshopu je na toto nastaven a jakmile se v košíku objeví takovéto zboží, nelze ho objednat.

  Platba dobírkou (v € dle aktuálního kurzu CZK vs €)
299 Kč

Kontakt

Arybářství
Masarykova 440
277 11 Neratovice
tel. 315 602 255 (prodejna)
tel. 605 446 439
info@arybarstvi.cz
www.arybarstvi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím