Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Mapa rybářských revírů Střední Čechy

Mapa rybářských revírů Střední Čechy
Sleva
Výrobce: PLANSTUDIO
Katalogové číslo: MAPA-STREDNI-CECHY
mapa stredni cechy
Klikni pro zobrazení většího obrázku
mapa stredni cechy 2
- 19%
Sleva

Rybářská mapa Střední Čechy, Moderně pojaté mapy vycházejí z GPS souřadnic všech revírů Českého rybářského svazu a soukromých revírů.

Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.
Vyprodáno
69,00 Kčs DPH/ ks
Cena po registraci:
66,93 Kč/ks
69.00

Moderně pojaté mapy vycházejí z GPS souřadnic všech revírů. Zobrazují všechny rybářské revíry Českého rybářského svazu (ČRS) a soukromé revíry.

V rybářských mapách jsou zakresleny a v soupisu jsou přehledně popsány všechny revíry, části revírů a podrevíry (PR), kde lze provozovat sportovní rybolov. Lovit ryby na revírech Českého rybářského svazu (ČRS) mohou pouze držitelé platného rybářského lístku, odpovídajícího rybářského vybavení a platné povolenky, vydané uživatelem revíru. Na většině svazových revírů s výjímkou níže uvedených platí celorepubliková povolenka (na revírech ČRS), celosvazová povolenka ČRS a nebo územní povolenka jednotlivého územního svazu (aktuální ceník rybářských lístků a povolenek: www.rybsvaz.cz). Každý rybář musí kromě zakoupené povolenky dodržovat rybářský řád, ustanovení ČRS doplňující rybářský řád a výjimky z předpisů o rybářství u jednotlivých rybářských revírů.

Podle barevného zvýraznění revíru poznáte, zda v "svazovém" revíru platí mimopstruhová nebo pstruhová povolenka nebo zda jde o chovný revír (chovný úsek, chráněná rybí oblast nebo zákaz rybolovu), kde je rybolov zakázán nebo zda jde o soukromý rybářský revír (mimopstruhový, pstruhový) či soukromý rybník.

V mapách i soupisech jsou uvedeny také revíry místního významu (RMV) – revíry nebo jejich části – smí provozovat rybolov pouze členové té místní organizace (MO), která na tomto revíru hospodaří. Méně přehledné nebo hustě zaplněné rybářské oblasti jsou navíc uvedeny v detailnějším výřezu (většinou v měřítku 1:150 000).

V soupisech revírů (v textové části) je uvedena většina údajů o každém revíru (číslo, název, číslo hledacího čtverce, MO či vlastník nebo hospodář na revíru, poprvé GPS souřadnic, délka a plocha revíru a nejčastěji lovené druhy ryb). Pod zvýrazněným nadpisem je stručný popis celého revíru. Ostatní údaje – rybářský řád, zvláštní ustanovení ČRS a vyhlášky (zákony) upravující režim nejsou na mapě, ale najdete je v každoročně aktualizovaném „Soupisu revírů a rybářském řádu“ ČRS, který je přiložen ke každé povolence.

Pro vytvoření hlídacího psa se musíte přihlásit.

Mapa rybářských revírů Střední Čechy

Bohuslav Soukup
phone+420 315 602 255

Kontakt

Arybářství
Masarykova 440
277 11 Neratovice
tel. 315 602 255 (prodejna)
tel. 605 446 439
info@arybarstvi.cz
www.arybarstvi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím