Novinky

FOX RAGE WARRIOR 2 FD přívlačové navijáky

Rozšířili jsme nabídku FOXových navijáků o přívlačové kousky FOX RAGE řady WARRIOR 2 FD. Skladem dostupné varianty 1000 FD, 2500 FD a 4500 FD.

FOX RAGE Naviják WARRIOR 2 1000 FD

FOX RAGE Naviják WARRIOR 2 2500 FD

FOX RAGE Naviják WARRIOR 2 4500 FD

ILLEX Dexter Tip Up Head Jigové hlavičky v akci za 65 Kč

ILLEX Dexter Tip Up Head v akci za 65 Kč (běžně až 164 Kč) - kvalitní jigové hlavičky se silnějším háčkem na větší gumové nástrahy, balení 3 ks, na výběr ze 6-ti variant (3 g, 5 g, 7 g, 10 g, 15 g s velikostí háčku 1, 1/0, 3/0) . . .

ILLEX Jigová hlavička DEXTER TIP UP HEAD 3 ks

SENSAS BALANCE DIGITALE 25 kg v akci za 499 Kč

SENSAS BALANCE DIGITALE 25 kg v akci za 499 Kč (běžně 1105 Kč) - digitální rybářská váha s rozsahem do 25 kg s přesností na 5 g. Modře podsvětlený displej, indikátor svau baterie, možnost volby jednotek (kg nebo lb), modře podsvětlený displej, vestavěný teploměr.

SENSAS BALANCE DIGITALE 25 kg https://www.arybarstvi.cz/sensas-vaha-balance-digitale-25kg/

STARBAITS SLIM BIVIE BED XL v akci za 3999 Kč

STARBAITS SLIM BIVIE BED XL v akci za 3999 Kč (běžně 5999 Kč) - obrovské lehátko s plochou 220 x 100 cm. Silně polstrované lehátko s hřejivým fleecem na extrémně silné a pohodlné ergonomické matraci ve střední části pro ještě větší komfort. Materiál odolná látka 600D a fleece. Odlehčený a pevný rám z hliníku. Široké patky proti zapadání na 8 teleskopických nohách si poradí s každým terénem. Bezkloubové řešení s dvojitým sklápěním pro pohodlné a rychlé složení. Lehátko jednoduše zavřete jako skládačku z obou stran-minimální tloušťka při složení pouhých 33 cm.

STARBAITS SLIM BIVIE BED XL https://www.arybarstvi.cz/starbaits-lehatko-slim-bivie-bed-xl/

 

STARBAITS kaprové navijáky řady TALOS za akční ceny

STARBAITS kaprové navijáky řady TALOS. Modely s přední brzdou (modely 8000 a 10000), modely s volnoběžnou bojovou brzdou (modely 8000 FS a 10000 FS). Prvotřídní zpracování, voděodolné masivní tělo vyrobené z kompozitu černého grafitu v elegantním designu, precizní plynulá brzda, křížové navíjení S curve, pevná odolná klička. Cívka (hlavní hliníková + náhradní s identickou kapacitou a taktéž hliníková) se slušnou kapacitou vyhovující potřebám kaprařiny. V nabídce také spodový TALOS SPOD naviják na odhozové pruty pro použití s krmnými raketami. Všechny TALOS navijáky za více než zajímavé akční ceny až -55% oproti běžným cenám.

STARBAITS Naviják TALOS 8000

STARBAITS Naviják TALOS 10000

STARBAITS Naviják TALOS 8000 FS

STARBAITS Naviják TALOS 10000 FS

STARBAITS Naviják TALOS SPOD

STARBAITS Tigernut Tygří ořech 3 kg balení za akční ceny

STARBAITS Tigernut - výběrový tygří ořech v 3 kg balení. Určen k další úpravě. Na výběr ze dvou variant - Mini (semena o velikosti velikost před zpracováním 5-8 mm) a klasik (velikost před zpracováním 6-12 mm). Nyní v sezónní akci, varianta Mini 199 Kč (běžně 375 Kč) a klasik 329 Kč (běžně 655 Kč).

STARBAITS Tygří Ořech Mini 3 kg

STARBAITS Tygří Ořech 3 kg

STARBAITS Preparation X Lupins Vlčí Bob za akční cenu

STARBAITS Preparation X Lupins - populární kaprová nástraha - vlčí bob (lupina) v 1 L balení. Vařený a připravený k okamžitému použití. Díky speciální technologii vaření se neztrácí z partiklu jeho nutriční hodnota. Baleno v ochranné atmosféře pro dlouhou životnost. Nyní v sezónní akci 149 Kč (běžně 275 Kč).

STARBAITS Lupina Vlčí Bob PREPARATION X LUPINS 1L

STARBAITS Preparation X Natural Hemp Konopí za akční ceny

STARBAITS Preparation X Natural Hemp. Tepelně zpracované konopí v 1 L balení, připravené k okamžitému použití. Díky speciální technologii vaření se neztrácí z partiklu jeho nutriční hodnota. Baleno v ochranné atmosféře pro dlouhou životnost. Použit pouze partikl té nejvyšší kvality. Nyní v sezónní akci

STARBAITS Konopí PREPARATION X NATURAL HEMP 1L

STARBAITS PREPARATION X Partiklové směsi za akční ceny

Vařené směsi partiklu připravené přímo na chytání a krmení. Díky speciální technologii vaření se neztrácí z partiklu jeho nutriční hodnota. Baleno v ochranné atmosféře pro dlouhou životnost. Použit pouze partikl té nejvyšší kvality. Balení 1litr.

STARBAITS Partikl Mix PREPARATION X SPECIMEN 1L

STARBAITS Partikl Mix PREPARATION X SUMMER MIX 1L

STARBAITS Partikl Mix PREPARATION X SPOD 1L