Z důvodu vládních opatření proti koronaviru lze platit objednávky (s odesláním na adresu) pouze převodem. Možnost osobního vyzvednutí objednávky v prodejně nepřerušeno, platba v hotovosti.

Dočasná opatření ohledně COVID-19

Dočasné změny z důvodu COVID-19 (koronavir) opatření vyhlášeného vládou ČR:

1/ objednávky s odesláním na adresu

S platností od 16.3.2020 je jedinou možností úhrady za objednávku bankovní převod na účet. Toto opatření se zavádí z důvodu rychlejšího vyřízení a předání   zásilek. Dočasně také rušíme možnost doručování zásilek na výdejní místa (PPL Parcelshop / DPD Pickup). Spousta z těchto výdejních míst spadá do kategorie obchodů s nařízením být zavřeny. DPD ani PPL nemá 100% informace o těchto místech a jejich provozních podmínkách. Proto je jedinou možností doručení zásilky s objednávkou přímo na doručovací adresu zákazníka.

Od PPL přepravní služby, která je naším primárním doručovatelem zásilek na Slovensko, jsme dostali informaci, že pozastavuje dobírkouvé zásilky do této země a proto jsme nuceni dočasně zrušit expedici zásilek do této země (deaktivovali jsme možnost výběru dopravy a doručení na Slovensko).

Všechny naše zákazníky žádáme k větší ohleduplnosti s řidiči DPD a PPL společností.

V tuto těžkou dobu je také nutné počítat s prodlouženou dodací lhůtou zásilek.

2/ objednávky s osobním vyzvednutím v prodejně

Objenávky lze vyzvednout v naší prodejně. Dodržujeme nařízená opatření v podobě ochranných roušek, proto prosíme zákazníky aby dodržovali tohoto opatření a nosili roušky přes ústa a nos. Pltaba v prodejně je možná pouze v hotovosti.

 

Záznamy nebyly nalezeny...